Vyhľadávanie

SABAC (100% PES)  

SabaCDodacie možnosti

SABAC ponúka širokú škálu farieb, ktorá je prakticky
k dispozícii "just in time" - podľa termínu
potvrdenia objednávky.
(Pozrite tiež Obchodné a Dodacie podmienky.)

Charakteristika

SABAC je univerzálna šicia niť s nadpriemerným výkonom. 100%-ná polyesterová jadrová niť, vyrábaná z vysokopevného typu polyesterového vlákna garantuje optimálne šijacie vlastnosti a najvyššiu kvalitu švov.
Vysoká čistota šicej nite v spojení s rovnomernými klznými vlastnosťami, ako i s vysokou tepelnou zaťažiteľnosťou prispievajú k optimálnej spracovateľnosti nití SABAC vo všetkých šicích procesoch. Vďaka svojej kompaktnej konštrukcii odoláva niť SABAC rozkrucovaniu, čo môže byť problém pri dvojihlových šijacích strojoch, pri cik-cak švoch a na viacbodových šijacích automatoch.
Vysoko hodnotná surovina polyester a vyvážená konštrukcia šicej nite sú zárukou vyrovnanej ťažnosti, čo zaisťuje vysokú istotu šicieho procesu, i výbornú kvalitu švov.
SABAC sa vyznačuje rozsiahlou paletou jemností ako i mnohostrannou ponukou farieb, mimoriadne vysokou pevnosťou a oderuodolnosťou.
SABAC zaručuje priečnu pevnosť švu s nejvyššími hodnotami, akých sa inými konštrukciami nití zatiaľ nedosiahlo.

Využitie

SABAC je univerzálna šicia niť pre dámske vrchné ošatenie, prádlo, korzety, pánske vrchné ošatenie, športové odevy, konfekciu usní, pre obuv, čalúnene, matrace a používa sa tiež v mnohých technických oblastiach. Niťou SABAC je možno uskutočniť všetky šicie operácie od jemných až po ťažké látky z prírodných a syntetických vlákien a ich zmesí.

SABAC 8
Rustikálna hrubá niť pre ozdobné švy pre topánky, pásky a remene, kabelky a kufre. Použiteľná tiež pre efektné ozdobné švy pri plášťoch, ako i v oblasti konfekcie lôžkovín a stolového prádla. (Samostatná farebnica - 10 farieb - na vyžiadanie)

SABAC 25
Pre extrémne zaťažené švy, napríklad v priemysle čalúneného nábytku, pre ochranné pracovné rukavice. Ako niť pre hrubé zdobené švy, tiež pre džínsy. (Samostatná farebnica - 15 farieb - na vyžiadanie)

SABAC 30
Štandardná niť pre zdobené švy pre pánske, dámske, detské a športové odevy. Veľmi vhodná tiež pre výrobu gombíkových dierok so zdôraznením dierkového švu. Niť pre kontrastné prešívanie pri džínsoch. K odberu tiež ako multicolor.

SABAC 35
Stredne hrubá šicia niť pre zdobené švy, bezpečně spracovateľná na šicích automatoch pre džínsy z originálneho denimu. Vysoko zaťažiteľná a preto vhodná aj pre čalúnenie, matrace a ťažké ochranné pracovné odevy. (Samostatná farebnica - 39 farieb - na vyžiadanie)

SABAC 50
Ako niť pre zdobené švy pre odevy z usní a džínsy. Ďalej pre čalúnený nábytok, matrace, výrobky z usní a domácu obuv.

SABAC 80
Šicia niť s bezpečnou zpracovateľnosťou na šicích automatoch pre všetky vysoko namáhané švy na nohaviciach, ako je napr. sedový šev. Na prešívacie stehy, ako ihlová a lapačová niť na šicích strojoch pre gombíkové dierky a ako ihlová niť pre prádlové gombíkové dierky. Pre pracovné odevy, matrace a prešívané prikrývky. K odberu tiež ako multicolor.

SABAC 100
Pre všetky normálne zaťažené švy pri dámskych, pánskych a športových odevoch. Pre plášte, kostýmy, sukne a saká, nezávisle na tom, či sa švy zhotovujú na štandardných šicích strojoch alebo šicích automatoch.

SABAC 120
Univerzálna šicia niť pre dámske šaty, sukne, halenky, plavky, prádlo a trikotáže. Pre konfekciu pletenín a tkanín náchylných k riaseniu vo šve. Pre všechny švy šité na automatoch pri výrobe košieľ, halenek a dámských šiat (šijacie automaty golierové, rukávové, vreckové, manžetové a automaty pre gombíkové dierky). Pre výrobu posteľného oblečenia a prestieradiel, ako i pre záclony a závesy. Vhodná tiež pre všetky začisťovacie práce. Ako horná a spodná niť aj pre oblasť viacihlových strojov.

SABAC 150
Niť pre jemné švy ľahkých tkanín, náchylných k riasenu a pre vysoko kvalitné začistenie strihaných hrán.

SABAC 200
Niť pre nejjemnejšie začisťovacie a slepé stehy pri extrémne jemných materiáloch. Vhodná tiež pre rôzne typy švov pri ľahkých košeliach a halenkách.
(Samostatná farebnica - 53 farieb - na vyžiadanie)